تجهزات

در این مرکز با استفاده از بروز ترین تجهیزات برای آموزش زبان بهره گرفته شده است. از جمله می توان به: سیستم یک پارچه برای مدرسین برای تدریس در کلاس ها،استفاده از تجهیزات صوتی و تصویری مدرن در کلاس ها، استفاده از شیوه LMS (امتحانات درس به درس آنلاین)، امتحانات پایان ترم به صورت آفلاین، ویدیوپروژکتور، لپ تاپ، تلوزیون، دوربین فیلمبرداری، شبکه داخلی و استفاده مناسب و درست از آنها در آموزش و… اشاره نمود.

در کنار این موارد مرکز آموزش تخصصی آوین برای رشته های تخصصی(نجوم، رباتیک، کشاورزی صنعتی و پرنده های بدون سرنشین و…) تجهیزات مورد نیاز را تهیه نموده و آماده برای آموزش موارد فوق می باشد.

مطمئن

مجوز رسمی معاونت علمی ریاست جمهوری، آموزش و پرورش، حمایت مرکز رشد دانشگاه قم، وزارت علوم و تحقیقات و فناوری!

تیم ما این اطمینان را به تمامی زبان آموزان میدهد که پس از اتمام دوره ها مورد نظر، توانایی استفاده از دانش به دست آمده در رشته مورد نظر را خواهند داشت.

تخصص

مرکز آموزش زبان های خارجی آوین با هدف آموزش زبان های خارجی برای عموم مردم و زبان های تخصصی از جمله آموزش زبان تخصصی در صنعت هوایی، کشاورزی، نجوم ، رباتیک و… آغاز به کار نمود.

 

 

با امکان ارائه خدمات آموزشی برای زبان های خارجی (انگلیسی، فرانسه، آلمانی، و …) در قالب کلاس های گروهی، نیمه گروهی، خصوصی و آنلاین در تمام سطوح و برای کلیه گروه های سنی (کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و..)

کارآمد

تیم ما در تلاش است با استفاده از متد های جدید و بروز و با بهره گیری از تجهیزات مدرن باعث ارتقا دانش تخصصی در زبان آموزان، مهندسین و درکل عموم مردم شود تا با بهره گیری از این دانش تخصصی باعث کارآمدی در صنایع مختلف شود.

استفاده از کارنامه و گزارش منظم پیشرفت آموزشی از طریق نرم افزار مدیریت آموزش آنلاین آوین بصورت اختصاصی و با استاندارد بین المللی برای افزایش کارآمدی.

تجربه

مرکز آموزش زبان های خارجی آوین Avin Education Center فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ و با شعار ارتقای مهارت های کلیدی زبان برای عموم مردم آغاز کرد. هسته اصلی مدیریت و آموزش این موسسه شامل اعضایی با مدارک و مدارج عالی تحصیلی همچون کارشناسی ارشد آموزش زبان، مدارک بین المللی تربیت مربی و مدرس و مدارک بین المللی تدریس زبان به کودکان و بزرگسالان می‌باشد. اعضای این تیم با بهره گیری از مدارج علمی و سالها تجربه مستمر در آموزش به مقاطع سنی(کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و..) بر آن شدند تا گامی عظیم در راستای ارتقای سطح آموزش و یادگیری زبان در کشور بردارند.

مدرن

استفاده از مدرن ترین متد های آموزشی برای زبان های خارجی با پشتوانه موسسات و مراکز علمی بین المللی

استفاده از هلی شات ها و کوادکوپترها برای آموزش هواپیماه های بدون سرنشین

استفاده از تلسکوپ و تجهیزات نجومی برای آموزش نجوم

استفاده از قطعات الکترونیکی و ربات ها برای آموزش رباتیک

استفاده از ماشین آلات کشاورزی و آموزش های تخصصی در کشاورزی

در مرکز بین المللی آموزش های تخصصی آوین، زبان وسیله ای برای یادگیری علوم روز دنیا در یک مکان مجهز و مناسب می باشد.

اطلاعات تماس

با ما تماس بگیرید!

تلفن و ایمیل

02536632444-02536602150
info@fanarad.com

موقعیت

قم، میدان امام، بلوار شهید بهشتی، نبش تقاطع مطهری، ساختمان شتابدهنده آراد