نرم افزار V-Ray

نرم افزاری کاربردی برای رندرگیری است که در کنار نرم افزارهای طراحی گرافیکی به کار برده می شود. هدف از استفاده چنین نرم افزاری پرداخت و نهایی کردن تصاویر و جلوه های تصویری است که در صنایع، رسانه ها و حوزه معماری کاربرد دارند.

500,000 تومان

نرم افزار Autodesk Revit

یک نرم افزار Information Modelling است که مورد استفاده طراحان، مهندسین معماری، مهندسین سازه و ساختمان و همچنین مهندسین حوزه مکانیک، برق و تاسیسات می باشد.

500,000 تومان

طراحی با نرم افزار Corel Draw

این نرم افزار یک ویرایشگر گرافیک برداری است که در سیستم عامل های ویندوز و مک قابل استفاده بوده و برای طراحی گرافیکی بسیار مناسب می باشد.

500,000 تومان

نرم افزار After Effects

نرم افزار Adobe After Effects یک برنامه کاربردی برای ساخت تصاویر گرافیکی متحرک و جلوه های ویژه است که در مراحل تدوین فیلم های سینمایی، برنامه های تلویزیونی و بازی سازی استفاده می شود.

500,000 تومان

مدیریت SEO

در دنیای امروز کسب و کارهای استارتاپی و مفاهیم نوین تجاری، داشتن وب سایت مناسب که دارای محتوای جذاب و جدید باشد امری اجتناب ناپذیر است.

500,000 تومان

اینترنت اشیا

مفهومی به نام اینترنت اشیا چند سالی است که بر سر زبان ها افتاده و کاربردهای آن به سرعت در تمامی زمینه ها در حال رشد است. طراحی سیستم های هوشمند مبتنی بر اینترنت اشیا (IoT) از مشاغل حوزه کنترل و ابزار دقیق می باشد

500,000 تومان

طراحی و مدلسازی با نرم افزار Solidworks

نرم افزار Solidworks از مجموعه نرم افزارهای طراحی به کمک کامپیوتر است که توسط شرکت Dassault Systemes تولید و توزیع می شود.

500,000 تومان

طراحی توربین بادی

دوره آموزشی طراحی توربین بادی براساس نمونه های موجود در بازار جهانی تدریس خواهد شد. بدین ترتیب که ابتدا مدل سه بعدی نمونه های مرسوم توربین های بادی افق-چرخ و عمود-چرخ در نرم افزارهای طراحی مانند Solidworks ساخته شده و سپس مدل آن در نرم افزارهای تحلیل مهندسی مانند Ansys از لحاظ سازه ای و جریان سیال اطراف آن مورد تحلیل و ارزیابی قرار می گیرد.

500,000 تومان